درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

شرکت الکترولاوان لیان

شرکت الکترولاوان لیان که در گذشته با نام تابلوسازی پارس نیرو فعالیت داشته در سال 1391 با به ثبت رساندن این شرکت به آدرس منطقه صنعتی خاوران روستای حاجی آباد خیابان ابن سینا نبش درویش ۲ به شماره تماس 02136013469به فعالیت خود ادامه داده است.
این شرکت دارای 12 سال تجربة تابلوسازی و اجرایی پروژه های صنعتی و ساختمانی با پیمانکاران مربوطه را دارد واکنون نیز سعی بر آن دارد تا به صورت مستقیم و بدون واسطه با شرکت های اجرایی ادامة فعالیت دهد. این شرکت همواره تلاش می کند تا در کیفی نمودن پروژه ها و پیش رفتن با علم روز دنیا، به پشتوانة دانش فنی و نیروی انسانی متخصص وکارآمد و همچنین با بکارگیری نرم افزارهای نوین، گام مؤثری در پیشبرد و توسعة صنعت برق و اتوماسیون صنعتی بردارد.
لازم به ذکر است شرکت الکترولاوان لیان در عرصة پروژه های صنعتی و ساختمانی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، خودرو،فولاد، لاستیک سازی )تایرسازی(، صنایع ریخته گری آلومینیوم، به صورت غیر مستقیم نیز فعالیت داشته است.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان
الکترو لاوان
تابلوبرق لاوان
تابلوبرق لاوان
تابلوبرق لاوان
الکترو لاوان لیان

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

ما اعضاء خانوادة الکترولاوان لیان با تکیه بر مبانی ارزشی در جهت رسیدن به یک سازمان اثربخش و کارآمد درعرصه های رقابتی تلاش می کنیم و معتقدیم دستیابی به آن از طریق پایبندی به اصول زیر و التزام عملی و اخلاقی به آنها امکان پذیر می باشد:
* احترام به قوانین و مقررات سازمانی، ملی و بین المللی
* احترام به حقوق و کرامت انسانی و پایبندی به ارزش های اخلاقی در روابط فی مابین
شرکت الکترو لاوان لیان
* تقویت فرهنگ کار تیمی با تکیه بر صداقت، صراحت، احترام، اعتماد متقابل و تعلق سازمانی
* مسئولیت پذیری و وفاداری به سازمان و تلاش جهت نیل به اهداف آن
* اعتقاد به اصل مشتری مداری
* همکاری با تأمین کنندگان بر مبنای تفکر پیشرفت مشارکتی
* سودآوری بادوام در یک محیط رقابتی سالم با تفکر خودباوری، نوآوری و پویایی سازمان
امید است با یاری پروردگار و به پشتوانة تلاش، تخصص و صداقت تمامی دست اندرکاران این مجموعه، بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای توسعة اقتصادی کشور عزیزمان برداریم.

  • ساخت حرفه ایسیستم های مقاوم و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الات پیشرفتهاستفاده از تکنولوژی روز
  • خدمات عالیپشتیبانی و خدمات بی نظیر

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و کارکنان شما بخاطر اینکه اینقدر سریع رسیدگی کردید تشکر کنم و به همین دلیل است که من همیشه بزای خرید و نصب تابلو برق شما را انتخاب می کنم . تا الان همه پروژه ها به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من شما انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

الکترو لاوان همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. ممنون از خدمات شما

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

الکترولاوان لیان طراح و سازنده انواع تابلوهای برق

219+مشتری راضی
4سازمان
17کارخانه
233+پروژه

ما را از توانیراستعلام کنید ،  مااز پیمانکاران و معتمدین توانیر هستیم .

با ما تماس بگیرید و پروژه خود را ارسال کنید .

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات  ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه  به شما کمک کنیم.

ما  می توانیم در اتوماسیون صنعتی و ساخت و برنامه ریزی صنعتی از زیرساخت تا تولید محصول کنار شما باشیم .
ما برای بروز رسانی خط تولید و رباتیک کردن آن مشاور قابل اطمینانی هستیم .

تعمیرات و نگهداری

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

خدمات مهندسی برق

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات برق فن آوری های صنعتی  لاوان در خدمت شماست .

تابلوهای برق صنعتی و مسکونی

فن آوری های الکتریکال شرکت لاوان لیان سالهاست که در ساختمان ها و کارخانجات بدون کمترین نگرانی و خطا مشغول کار است .شما نیز به جمع مشتریان خوب ما بپیوندید .